• 34°

Eva School Honor Roll

First Grade

(A) – Langston Borden, Lily Craft, Keaton Cryer, Sarah Kate Dockery, Hannah Gourley, Clay Graham, Gabriel Hill, Shannon Johnsey, Zachary Joiner, Brennen Jones, Elisha Lott, Logan Privett, Destinee Taylor, Gracie Vest, Felicity Widok and Faith Wilson

(B) – Alyssa Brown, Abby Dudley, Skylar Gailey, Madison Hill, Mackenzie Holcomb, Alvin Hommel, Mason Humphrey, Addy Kinney, Nickolas Miller, Taylor Mitchell, Dakota Nobinger, Gerardo Sapia, William Shaneyfelt, Jaycee Stapp, Micah Steffen, and Jeremiah Stewart

Second Grade

(A) – Brooke Absher, Cole Baker, Abby Brown, Caylee Brown, Gage Brown, Kelsey Cameron, Kendrick Cryer, Brianne Dailey, Brice Hale, Spencer Hazard, Joshua Kelley, John Michael Landers, Carter Latham, Michael Cloud McLemore, Justin Moore, Anna Muse, Braden Rusk, Chloe Shadden, and Audrey Smith

(B) – Abbey Allred, Emma Childers, Abbie Grace Corder, Cailee Couey, Matthew Dickey, Brittney Gailey, Lane Garnett, Jackson Hudgins, Carson Humphrey, Carlie Layfield, Nathaniel Miller, Brayden Nelson, Parker Ricketts, Daymian Smith, Nicholas Steimling and Preston Whitworth

Third Grade

(A) – Lindsey Fowler, Jonathan Goodwin, Alana McDearmond, and Tiffany Prus

(B) – Nicholas Benefield, Hunter Childers, Alex Cloer, Erik Cloer, Bristol Collins, Javier Gutierrez, Carter Holmes, Morgan James, Anneliese Kruger, Kagan Long, Blake Maroney, Leighana McClure, Dustin McIntosh, Kyleigh Murphree, Allsion Oden, Sebastian Peck, Alex Posey, Thomas Prus, Payden Smith, Crystal Torres, and Colby Ullery

Fourth Grade

(A) – Kaitlyn Benson, Sebastian Brooks, Aleah Brown, Micah Corder, Carly Fairbanks, Brayden Henderson, Judah Hill, Makenzie Hill, Langlee Holmes, Wyatt Holmes, Lauren Humphrey, Skylar Irvin, Levi Kelley, Haley McNutt, Lakelee Pitts, Ben Shadden and Chad Tenney

(B) – Andrea Arroyo, Carter Brown, Cheyanne Cox, Sage Davis, Noah Dupree, Colton Graham, Rosie Hamilton, Seth Harper, Ethan Hubinger, Olivia Jordan, Ty Maddux, Megan McDaniel, Wren Morgan, Allen Slaten, Damion Villagomez, Bailey Watts and Newt Whitworth

Fifth Grade

(A) – Sophia Brown, Preston Bryant, Anna Jett, Samantha Miller, Cade Murphree, Dixie Muse, Tatianna Roberts and Wyatt Young

(B) – Trystan Borden, Henslee Brindley, Missy Campbell, Harley Cater, Logan Couey, Taylor Dudley, Lindsey Dunn, Haley Earwood, Nicholas Edge, Riley Ford, Callie Frost, R.C. Gulley, D. J. Hyatt, Tyler Long, Kaylee Morgan, Andrew Morrow, Landon Nelson, Marion Oden, Reed Oden, Tiffany Patterson, Tyler Peck, Montana Ryan, Taylor Shaneyfelt, Matthew Slaten, Noah Steffen, Brayden Tucker, Kurstin White, and Caroline Wilson

Sixth Grade

(A) – Skylar Bennett, Josie Blocker, Brittany Bogle, Baxley Collins, Terry Garrison, Karissa Hall, Haden Holmes, Jared Holmes, Jonathan Holmes, Lauren McDaniel, Jarrett Oden, and Victoria Roberts

(B) – Hannah Bailey, Zachary Benefield, Dakota Bennett, Lindsay Borden, Katelyn Bussey, Kamron Butler, Jacob Etheredge, Tayler Fowler, Zoie Garnett, Jessie Privett, Spencer Rutherford, Nina Summerford, Jacob Turner, Drew Van Winkle, and Jordan Van Winkle

Seventh Grade

(A) – Madison Cobbs, Alyssa Dooley, Jake McQuillin, Ryan Oden, Hydee Price, Skylar Ray and Harley Whisenant

(B) – Bethany Bailey, Presley Craft, Arlee Culp, Kerra Harper, Jessica Margotta, Lyndsey Martin, McKinzi Nichols, Alexis Smith, Kelsey Stacey, Trevor Stapp, and Edgar Torres

Eighth Grade

(A) – Anna Baker, Malerie Drinkard, Kassidey Holcombe, Jessika Holmes, Jordan Ratliff, Timothy Smith and Teralyn Wilbanks

(B) – Nick Blankenship, Lexus Brindley, Chandler Brown, Allison Campbell, Lindsey Cunningham, Collin Duffey, Allison Holmes, Jamie Lawrence, Erin Lenox, Hannah McNutt, Stephen Miller, Liam Morgan, Olivia Oaks, Jessica Redding, Megan Roberts, Glen Seaton, Harlie Turner, and Tyler Wilson

x